ספא, חבילות ספא, ספא תל אביב
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
חבילות ספא
טיפולי ספא
אירועים בספא
גולשים מספרים
בר חמצן
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
מבצעי ספא
שוברי ספא
ספא במרכז
ספא בתל אביב
ספא זוגי
יום נישואין
יום כיף
ספא יום הולדת
הצעות נישואין
יום גיבוש
ספא מסיבת רווקות

ספא בהוד השרון

הוד השרון הינה עיר שלווה ופסטורליה אשר ממוקמת באזון השרון במחוז מרכז של מדינת ישראל. עיר זו הינה עיר צעירה אשר שקולטת אליה תושבים רבים. עיר זו הינה עיר צעירה ודינמית השוכנת בין כפר סבא לפתח תקווה. מדובר באזור שממוקם במרכז הארץ מצד אחד ועיר בעלת אופי פרברי מצד שני. בשנים האחרונות הוד השרון קולטת זוגות צעירים רבים אשר מבקשים להקים בית בשכונות חדשות ואיכותיות שנבנו זה עתה.

פיתוח בעיר הוד השרון
כתוצאה ממיקום אסטרטגי של הוד השרון וקליטה גדולה של תושבים חדשים בהוד השרון נפתחים בתי עסק רבים אשר בתחום המסחר והיי טק. בתי עסק אלה מושכים עובדים חדשים אשר מפתחים את האזור והפכים אותו לאחת הערים המובילות בישראל. בלב היער ממוקם קומפלקס חדיש ומציעה לקהל הרחב שירותי ספא ברמה הגבוהה ביותר בשוק. הצוות המקצועי של הספא הינו צוות מיומן וותיק אשר מציע שירותי ספא באמצעות יחס חם ומסור לכל אורח.

טיפולים בספא בהוד השרון
הספא בהוד השרון מציע חבילות ספא מפנקות אשר כוללות טיפולים מגוונים המתאימים במיוחד עבור כל לקוח. נשים וגברים יוכלו לקבר בספא כבני זוג, עם חברים או בני משפחה. בחירת החבילה עומדת לרשותו של הלקוח כאשר כל מטופל בוחר את הפינוקים המתאימים לאופיו ומצבו הבריאותי. החבילות המקצועיות כוללות עיסוים רפואיים, ארוחות מפנקות, ביקורים בסאונות ולינה בחדרים מפוארים.

מפת אתר | צור קשר