ספא, חבילות ספא, ספא תל אביב
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
חבילות ספא
טיפולי ספא
אירועים בספא
גולשים מספרים
בר חמצן
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
מבצעי ספא
שוברי ספא
ספא במרכז
ספא בתל אביב
ספא זוגי
יום נישואין
יום כיף
ספא יום הולדת
הצעות נישואין
יום גיבוש
ספא מסיבת רווקות

יום נישואין 25

יש לכם או להוריכם יום נישואין 25? מה יכול יותר להתאים להם ממנוחה ונחלה בספא רגוע, המשרה אוירה של חגיגיות ושלוה הנרקמת לאיטה כשסביב אור הנרות, ושמנים נמסכים על הגוף? כאשר הנכם מעוניינים להעניק לכם ולבני זוגכם- או אף להצדיע להוריכם לאחר יום נישואין 25- הם יאמרו לכם תודה, ו"יצביעו ברגליים"!

יום נישואין 25 הוא "חתונת הכסף"
לכם, אנשים יקרים העובדים קשה וקוצרים את הישגיכם מדי יום ביומו – כל אחד לחוד וביחוד יחד, מגיע משהו שונה. מדובר ביום כיף שלם, ולא רק בגיחה לספא. אם כבר הגעתם למקום עם בני זוגכם- שריינתם יום פנוי לכך מהעבודה ומשאר העיסוקים, במטרה ברורה לכבוש את היום הזה עם חיוך לגוף ולנפש. לאחר הצבת המטרה הברורה הזו, גם אם זה אומר טיול או ספורט, מגיע לכם להתפנק, להתרפק ו"להתפרק" בסופו של יום (או מיד בבוקר!) עם ספא בדיוק ביום שבו חל יום נישואין 25.

הצעה מעשית, פתרון רומנטי
ביום נישואין 25, אם חשקתם בבילוי יומי יחדיו, מיד לאחר הכנסכם לבגדי הספא (חלוק ונעליים) יחל הטיפול לבני הזוג- ניתן באותו חדר או ביחידות. לאחר מכן- מתקני המקום מוצעים לכם למיצוי מקסימלי אמבט מלחים חמים אותו תוכלו לחלוק יחדיו בתוספת כוסות יין או שמפניה לבחירתכם. ארוחת בוקר או ערב תוגש לכם, והשהיה במקום אינה מוגבלת בזמן- חדר פרטי עם ג´קוזי יעמוד לרשותכם. אחרי הכל- יום נישואין 25 מגיע רק פעם אחת כנראה...

מפת אתר | צור קשר