ספא, חבילות ספא, ספא תל אביב
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
חבילות ספא
טיפולי ספא
אירועים בספא
גולשים מספרים
בר חמצן
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
מבצעי ספא
שוברי ספא
ספא במרכז
ספא בתל אביב
ספא זוגי
יום נישואין
יום כיף
ספא יום הולדת
הצעות נישואין
יום גיבוש
ספא מסיבת רווקות

ספא הזמנת חבילה

מתוך כל האפשרויות העומדות בפניכם לקראת סוף השבוע הקרב, תחילת השנה שבפתח או פשוט יום מנוחה, זה לערוך דרך הספא הזמנת חבילה לפינוק וגם לזיכרון מתוק. תוכלו לעשות את זה בגפכם או ביחד, אולם ההנאה המובטחת כבר כלולה מראש בפנים.

איזה טיפול לבחור?
קודם כל, יש להבין מהו הטיפול הדרוש לכם. בחרו את אתר הספא אשר קוסם לכם, והתייעצו עימו לגבי הטיפול הרצוי. בדרך כלל זה מתחלק לשניים- אלו שזקוקים לשחרור שרירים "תפוסים" ומקוצרים, ולאלו אשר באים פשוט כדי ליהנות או לחדש את מלאי האנרגיות בגוף, ולשחרר חסימות בנקודות אסטרטגיות בגוף. ישנם גם פתרונות לאנשים אשר נגיעה בשאר מקומות הגוף לא נעימה להם- רפלקסולוגיה למשל אשר שולטת בלחיצה אחת על כף הרגל במקומות שונים בגוף. ישנם גם טיפולים המתאימים לנשים בהיריון המוגבלות לשכיבה על כל צד- מלבד צד הבטן. את כל הטיפולים המוצעים ניתן לשלב בחבילה, ובכך להבטיח לעצמכם סדר יום מפנק ומספק.

איך לערוך דרך הספא הזמנת חבילה?
ראשית, החליטו מה מתאים לכם ספא קרוב או רחוק? קחו בחשבון כי ביקור בספא יכול להמשך שעה בלבד ואף למשך לילה אם ניתן. את הזמנת החבילה אתם עושים לאחר שכבר אתם התייעצתם עם צוות הספא ואתם יודעים איזה טיפול יתאים לכם. תוכלו לערוך הזמנה טלפונית בלבד, משום שזה כרוך בתיאום עם מטפלים.

מפת אתר | צור קשר